Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта

06 квітня 2018 рку

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта проект рішення Микільської сільської ради«Про встановлення ставки транспортного податку на  2019 рік»

завантажити

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта проект рішення Микільської сільської ради«Про затвердження  ставок єдиного податку на 2019 рік»

завантажити

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта проект рішення Микільської сільської ради« Про затвердження  ставок земельного податку    на  2019 рік »

завантажити

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта проект рішення Микільської сільської ради«Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на
нерухоме майно, відмінне від земельної ділянкина 2019 рік»

01 жовтня 2018